Doručenie Dovoz zdarma od 69,00 €
Návrat Návratnosť 2 roky zadarmo
Často kladené otázky Pomoc a kontakt
Menu
Moja motorka Motorka
Môj účet Pripojenie
Menu
Sme Motoblouz Túžite po dlhých kľukatých cestách, aby ste precestovali svet, nie je čas čakať v premávke na cestu do práce alebo dokonca fanúšik vône 2-taktných motorov... chceme jazdiť všade, za každého počasia!

Rolka,
o zvyšok sa postaráme my!

Img
Či už pre radosť, šport alebo preto, že je to praktické na dennej báze, v Motoblouz vieme, že nemáte čas strácať čas, musí to byť skvelé a rýchlo! Žiť svoju vášeň naplno je našou prioritou číslo 1.

Rolka,
o zvyšok sa postaráme my!

Či už pre radosť, šport alebo preto, že je to praktické na dennej báze, v Motoblouz vieme, že nemáte čas strácať čas, musí to byť skvelé a rýchlo! Žiť svoju vášeň naplno je našou prioritou číslo 1.
Img
Pozadie časovej osi

Naša história

Čo sa nás týka, motorka začala v roku 2004 s 2 kamarátmi a pár kožou v garáži, s neónom blikajúcim v pozadí, vidíte? Skrátka, základ bol položený.
Dnes podporujeme všetkých motorkárov, pilotov, skútrov... v Európe! Prešiel nami skrátka každý, koho vidíte prechádzať po cross či asfaltových cestách.
Création de Motoblouz et du site 2004 Développement de nos marques propres 2008 Ouverture du second magasin Lille/Seclin 2018 À la conquête de l'international 2021 Ouverture des sites Italien et Espagnol 2015 Ouverture du premier shop à Carvin 2017 Rachat par le fond Equistone Partners Europe et intégration de Polo Group 2016
cesta

Naše hodnoty

Motoblouz je príbehom dôvery. Pretože sa nepúšťame do takého dobrodružstva zo dňa na deň, preto je naša DNA založená na 3 pilieroch:
Otvorenie obrázka
Otvorenie
Obhajujeme panoramatickú víziu sveta tým, že podporujeme vyzývateľov v ich súťažiach, ale aj cestovateľov zapálených pre prírodu, v ktorých veríme. Bez ohľadu na úroveň, dôležitý je stav mysle.
Image záväzok
Záväzok
Mas prosbu? Motoblouz to robí! A ak neexistuje, potrápime si hlavu, aby sme ho pre vás vytvorili. Slovo držíme až do konca.
Obrázková komunita
Komunitný duch
Spájame sa a uľahčujeme výmeny, v skutočnosti nás príďte pozrieť do paddock OCCAZ, milujeme rodinného ducha!
Bannerové hodnoty
Prežívame to svojimi vnútornosťami!

Náš sľub

Vo svete v pohybe chceme, aby všetci používatelia 2-kolesových vozidiel mohli jazdiť bezpečne, bez ohľadu na ich štýl alebo prax, a aby to bolo dostupné pre každého.
To je dôvod, prečo sa obklopujeme ikonickými, ale aj novými a inovatívnymi značkami, starostlivo vybranými, aby sme vybavili vás a váš motocykel a ponúkli vám ponuku širokú ako 180 pneumatika.
A keďže sa v 137 000 produktoch zorientujete, vychutnajte si prostredníctvom našej stránky, našich obchodov alebo dokonca našich motocyklových poradcov personalizovanú zákaznícku skúsenosť s radami a informáciami o produktoch, ktoré vám pomôžu nájsť to správne vybavenie, ktoré je vhodnejšie pre vašu prax.
700
značky
137 000
referencie na produkty
banner sľub
Žiadny internetový obchod nezdružuje toľko motocyklových produktov

Naši zákazníci v srdci inovácií…

Aby sme v našom prístupe podpory zašli ešte ďalej, napadlo nás vyvinúť vlastné rady vybavenia pre motocyklistov: Dexter , DXR , Kooroom a Prov . Technické produkty spĺňajúce všetky vaše potreby s kľúčovými slovami: kvalita, bezpečnosť, dizajn a komfort.
Vytvorené motorkármi, pre motorkárov
Vlastná značka
Spoločné tvorivé dielne s našimi klientmi
Nasleduje motorkár
Vývoj 1. kombinácie menej ako 400,00 €
Vytvorené motorkármi, pre motorkárov
Tím